MENU
SÚŤAŽ

Výhercovia

50 ml Stérimar podľa vlastného výberu získavajú získavajú:
Súťažné obdobie 1. 3. - 31. 3. 2019
  1. 1. Daniela Balážová, Poprad
  2. 2. Adriana Pavlovová, Veľký Krtíš
  3. 3. Andrea Siskova, Topoľčany
  4. 4. Erika Földesová, Trstice
  5. 5. Zlatica Turčeková, Levice
  6. 6. Aniko Mikoczi, Rohovce
  7. 7. Gabriela Dvořáková, Košice
  8. 8. Anna Molitorisova, Hanuš. n. Topľou
  9. 9. Eva Novanská, Banská Bystrica
  10. 10. Miroslava Čopianová, Smižany
Súťažné obdobie 1. 4. - 30. 4. 2019
  1. 1. Beáta Fecová, Košice
  2. 2. Monika Vidová, Lehota p. Vtáčnikom
  3. 3. Silvia Benčová, Pezinok
  4. 4. Martin Štefánik, Nové Zámky
  5. 5. Mária Matulová, Bratislava
  6. 6. Iveta Dedíková, Skalica
  7. 7. Petra Mikušová, Banka
  8. 8. Helena V. Kosutova, Trenčín
  9. 9. Ivana G. Lysinova, Tajov
  10. 10. Elena Tokárová, Levoča
Súťažné obdobie 1. 5. - 31. 5. 2019
  1. 1. Kristína Vetráková, Lom n. Rimav.
  2. 2. Lucia Antolová, Prešov
  3. 3. Maria Z. Stempakova, Stupava
  4. 4. Klaudia Frenakova, Bratislava
  5. 5. Katarina Prokopová, Bratislava
  6. 6. Veronika Tarhovická, Tomášov
  7. 7. Erika Labaskova, Lab
  8. 8. Stella Brezinová, Spišská N. Ves
  9. 9. Lucia Palenikova, Brunovce
  10. 10. Miriama Jablonicka, Dolné Dubové
Súťažné obdobie 1. 6. - 30. 6. 2019
  1. 1. Zuzana Ferencova, Prešov
  2. 2. Sabína Péterová, Lesenice
  3. 3. Ján Pluhár, Komárno
  4. 4. Dagmar Sabová, Hlohovec
  5. 5. Silvia Hudecova, Trenčín
  6. 6. Tomáš Mischura, Martin
  7. 7. Radka Vataščín, Bratislava
  8. 8. Henrieta Patakova, Senica
  9. 9. Zuzana Szabová, Bratislava
  10. 10. Miroslava Piscova, Častkovce
Súťažné obdobie 1. 7. - 31. 7. 2019
  1. 1. Kristína Holubčíková, Valaská Dubová
  2. 2. Andrea Finková, Bratislava
  3. 3. Ľudmila Katuščáková, Košice
  4. 4. Stanislav Gladiš, Lipany
  5. 5. Dávid Beňo, Piešťany
  6. 6. Dominika Rohalova, Bardejov
  7. 7. Ingeborg Mátéová, Tornaľa
  8. 8. Timea Žiakova, Slovenské Ďarmoty
  9. 9. Jana Palasthyova, Košice
  10. 10. Andrea Holink. Č., Vranov n. Topľou
Súťažné obdobie 1. 8. - 31. 8. 2019
  1. 1. Michal Mališ, Železná Breznica
  2. 2. Jana Vestfalová, Banská Bystrica
  3. 3. Lenka H. Gogova, Bratislava
  4. 4. Kristian Ivanics, Štúrovo
  5. 5. Sandra Franova, Nitra
  6. 6. Katarína Šoltésová, Krompachy
  7. 7. Adriana Brožková, Kátov
  8. 8. Danica Pury, Chorvatsky Grob
  9. 9. Martina Harkabuzová, Trstená
  10. 10. Veronika Nidelova, Pezinok
Súťažné obdobie 1. 9. - 30. 9. 2019
  1. 1. Žrebujeme 1. 10. 2019
  2. 2. Žrebujeme 1. 10. 2019
  3. 3. Žrebujeme 1. 10. 2019
  4. 4. Žrebujeme 1. 10. 2019
  5. 5. Žrebujeme 1. 10. 2019
  6. 6. Žrebujeme 1. 10. 2019
  7. 7. Žrebujeme 1. 10. 2019
  8. 8. Žrebujeme 1. 10. 2019
  9. 9. Žrebujeme 1. 10. 2019
  10. 10. Žrebujeme 1. 10. 2019
Súťažné obdobie 1. 10. - 31. 10. 2019
  1. 1. Žrebujeme 1. 11. 2019
  2. 2. Žrebujeme 1. 11. 2019
  3. 3. Žrebujeme 1. 11. 2019
  4. 4. Žrebujeme 1. 11. 2019
  5. 5. Žrebujeme 1. 11. 2019
  6. 6. Žrebujeme 1. 11. 2019
  7. 7. Žrebujeme 1. 11. 2019
  8. 8. Žrebujeme 1. 11. 2019
  9. 9. Žrebujeme 1. 11. 2019
  10. 10. Žrebujeme 1. 11. 2019
Súťažné obdobie 1. 11. - 30. 11. 2019
  1. 1. Žrebujeme 1. 12. 2019
  2. 2. Žrebujeme 1. 12. 2019
  3. 3. Žrebujeme 1. 12. 2019
  4. 4. Žrebujeme 1. 12. 2019
  5. 5. Žrebujeme 1. 12. 2019
  6. 6. Žrebujeme 1. 12. 2019
  7. 7. Žrebujeme 1. 12. 2019
  8. 8. Žrebujeme 1. 12. 2019
  9. 9. Žrebujeme 1. 12. 2019
  10. 10. Žrebujeme 1. 12. 2019
Súťažné obdobie 1. 12. - 31. 12. 2019
  1. 1. Žrebujeme 1. 1. 2020
  2. 2. Žrebujeme 1. 1. 2020
  3. 3. Žrebujeme 1. 1. 2020
  4. 4. Žrebujeme 1. 1. 2020
  5. 5. Žrebujeme 1. 1. 2020
  6. 6. Žrebujeme 1. 1. 2020
  7. 7. Žrebujeme 1. 1. 2020
  8. 8. Žrebujeme 1. 1. 2020
  9. 9. Žrebujeme 1. 1. 2020
  10. 10. Žrebujeme 1. 1. 2020
facebook.com/SterimarSK GDPR
Táto web stránka používa súbory cookies, aby sme dosiahli vyššiu výkonnosť našej web stránky. Cookies nepoužívame na cielené reklamy, ani personalizovaný obsah. Používaním našich stránok súhlasíte s používaním súborov cookies.
Rozumiem
Prihlásenie | Registrácia MENU