MENU
ČLÁNKY

Výhercovia

Súťažné obdobie 15. 4. - 30. 4. 2018
  1. 1. Miroslava Čopianová, Smižany
  2. 2. Elena Dibdiakova, Novot
  3. 3. Ingrid Šimoniková, Levice
  4. 4. Eva Kolárska, Levice
  5. 5. Martina Ganzarcikova, Poprad
  6. 6. Zuzana Kavuliakova, Bratislava
  7. 7. Jana Švantnerová, Banská Bystrica
  8. 8. Denisa Miklošová, Sokolovce
  9. 9. Katarína Ďurigová, Veľké Orvište
  10. 10. Nikolas Mizera, Partizánske
Súťažné obdobie 1. 5. - 31. 5. 2018
  1. 1. Eva Letašiová, Trstená
  2. 2. Monika Oberreich, Bratislava
  3. 3. Katarína Luleková, Žilina
  4. 4. Mariana Kontrová, Sirk
  5. 5. Jana Chovancova, Zvolen
  6. 6. Lucia Letosnikova, Košice
  7. 7. Ivana Čižmárová, Košice
  8. 8. Jana Hamranova, Komárno
  9. 9. Zuzana Čiripová, Rozhanovce
  10. 10. Zuzana Hazerova, Lubotice
Súťažné obdobie 1. 6. - 30. 6. 2018
  1. 1. Katarina Kralova, Dubnica nad Váhom
  2. 2. Peter Hromada, Rakova
  3. 3. Andrea Vajdova, Okoč
  4. 4. Viera Kvakova, Pezinok
  5. 5. Daniela Balážová, Poprad
  6. 6. Veronika Valeková, Trstená
  7. 7. Annamária Mokrohajská, Trnava
  8. 8. Ivan Žilinec, Bratislava
  9. 9. Petronela Orviská, Horné Orešany
  10. 10. Ľudmila Jašíková, Levoča
Súťažné obdobie 1. 7. - 31. 7. 2018
  1. 1. Jana Hladová, Ružomberok
  2. 2. Monika Ivancikova, Trnava
  3. 3. Marianna Vaculová, Bratislava
  4. 4. Silvia Klačanová, Jasová
  5. 5. Anna Muchová, Bratislava
  6. 6. Izabela Farkašová, Banská Bystrica
  7. 7. Peter Lehotský, Hlohovec
  8. 8. Jaromír Kuchárik, Senica
  9. 9. Petronela Obuchová, Žilina
  10. 10. Igor Malík, Poprad
Súťažné obdobie 1. 8. - 31. 8. 2018
  1. 1. Andrea Siskova, Topoľčany
  2. 2. Pavol Kundrat, Raslavice
  3. 3. Veronika Chmeľovská, Prešov
  4. 4. Michal Wenzl, Bratislava
  5. 5. Erika Földesová, Veľké Kosihy
  6. 6. Anna Adameková, Bratislava
  7. 7. Jana Malachovská, Piešťany
  8. 8. Ján Nitranský, Ostrov
  9. 9. Andrea Nízka, Malacky
  10. 10. Natália Malíková, Brezno
Súťažné obdobie 1. 9. - 30. 9. 2018
  1. 1. Tibor Benkovics, Galanta
  2. 2. Bernadeta Ockova, Nenince
  3. 3. Lenka Zimanová, Prochot
  4. 4. Mária Gajdošová, Spišská Nová Ves
  5. 5. Mária Dzurová, Odorín
  6. 6. Monika Grédiová, Horné Saliby
  7. 7. Katarína Reichlova, Martin
  8. 8. Jana Dreisig, Kecerovce
  9. 9. Mária Dlhá, Obyce
  10. 10. Zuzana Čutekova, Kolta
facebook.com/SterimarSK MERCK GDPR
Táto web stránka používa súbory cookies, aby sme dosiahli vyššiu výkonnosť našej web stránky. Cookies nepoužívame na cielené reklamy, ani personalizovaný obsah. Používaním našich stránok súhlasíte s používaním súborov cookies.
Rozumiem
Prihlásenie | Registrácia MENU