MENU
ČLÁNKY

Spôsob dopravy a platby

Objednávky vybavujeme do 24 hodín. Objednaný tovar bude odoslaný kupujúcemu poštou do 3 dní od potvrdenia objednávky.  V prípade, že pri vybranom tovare je uvedená dlhšia dodacia lehota, alebo sa aktuálne na sklade nenachádza, kupujúci bude upovedomený na tento fakt a môže sa rozhodnúť či na tovar počká, alebo objednávku stornuje.

Kupujúci bude oboznámený o presných dodacích lehotách aj pri potvrdení objednávky.

Za doručenie objednaného tovaru predávajúci účtuje expedičné náklady vo výške:

  • 2,50 - EUR pri zaslaní cez Slovenskú poštu na dobierku. 

Pri preberaní zásielky (balíka) na pošte , žiadame tento pred prevzatím riadne prekontrolovať či nie je poškodený. V prípade jeho poškodenia odporúčame zásielku neprevziať a následne nás o tejto skutočnosti informovať emailom na adresu objednavky@sterimar.sk . V opačnom prípade, pri prevzatí poškodenej zásielky, nebudeme môcť uznať reklamáciu na prepravou poškodený tovar.

Platobné podmienky

Kupujúci vykoná platbu za tovar pri prevzatí tovaru poštou na dobierku.

V každej zásielke s objednaným tovarom bude priložená faktúra (daňový doklad), ktorá slúži zároveň ako dodací a záručný list. Fakturovaný bude objednaný tovar a expedičné náklady.

Platné ceny tovaru sú uvedené pri jednotlivých položkách a platia výhradne pre nákup v internetovom obchode www.sterimar.sk. Všetky ceny sú vrátane 20 % dane z pridanej hodnoty.  

Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu cien tovaru.


Predávajúci garantuje dodanie tovaru za cenu, ktorá bola uvedená v internetovom obchode v čase objednania tovaru.facebook.com/SterimarSK MERCK
Táto web stránka používa súbory cookies, aby sme dosiahli vyššiu výkonnosť našej web stránky.
Rozumiem
Prihlásenie | Registrácia MENU